Loading...

 
 
 
Sisteme parkimi Kamera rrjeti Alarm Wireless Video Intercom VTH1520AS-H

Sisteme parkimi

Sisteme parkimi në qender tregtare

Lexo më shumë

Kamera rrjeti

Performanca Ultra ekran dhe aftësia deshifrim

Lexo më shumë

Alarm Wireless Video Intercom

Integrohen me Intercom dhe sensor pa tel alarmi

Lexo më shumë

VTH1520AS-H

Support outdoor station and IPC monitor

Lexo më shumë
SILLNI NE SHTEPI ME TE MIREN 

BLINI SOT TUAJEN

Shikoni të gjitha kamerat
 • Network kameraProduct IIPC-HD1000C-W

  Image Sensor

  1/4” 1Megapixel progressive scan CMOS

  Gjatësia kryesore

  3.6mm (2.8mm,6mm optional)

   

  Rezolucion

  720P(1280×720)/ D1(704×576/704×480)/ CIF(352×288/352×240)/

   

  Protokolli


  IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour

   
  Bli tani
 • HDCVI kameraProduct IHAC-HDW2220R-VF

  Image Sensor

  1/2.8" 2.4Megapixel CMOS

  Gjatësia kryesore

  2.7~12mm

   

  Rezolucion

  All, 2.4M 1080P

   

  Video dalëse


  1-channel BNC HDCVI high definition video output/ CVBS standard definition video output (Can switch)


   
  Bli tani
 • Kamera AnalogeProduct IIICA-DBW581B

  Image Sensor

  1/3" Super HAD CCD II

  Gjatësia kryesore

  2.8~12mm

   

  Rezolucion

  700TVL

   

  Furnizimi  me energji elektrike


  DC12V±10% (-A model: DC12V/AC24V dual power supply)
   
  Bli tani
 • 4K Ultra HD kameraProduct IIPC-HF81200E

  Image Sensor

  1/2.3” 12Megapixel CMOS

  Pixel efektiv

  4000(H)x3000(V)

   

  Rezolucion

  12M(4000×3000)/8M(3840×2160)/1080P(1920×1080)/720P(1280×720) /D1(704×576) /CIF(352×288)12M(4000×3000)/8M(3840×2160)/1080P(1920×1080)/720P(1280×720) /D1(704×576) /CIF(352×288)

   

  Furnizimi me energji elektrike


  DC12V/AC24V, PoE (802.3af)

   
  Bli tani
 • Video citofoniProduct IVTH1520AS-H

  Sistem

  Built-in microcontroller, Embedded LINUX operating system

  Video

  H.264 800*480

   

  Audio

  All-direction microphone , Embedded loudspeaker, Support bidirectional talk

   

  Modelet e operimit


  Mechanical keys(emergency, protection, video talk, monitoring,unlock ), Touch screen technology

   
  Bli tani

Invalid Input